Üzgünüz eski nesil bir tarayıcı kullandığınız için içeriğe erişiminiz kısıtlanmaktadır.


En Başarılı Okul Yalova Bahçeşehir
Türkiye Birincileri Yetiştiren Okul

http://www.yalovabahcesehir.com/images/Neva/325ouz235950.jpg

2001 yılında Yalova’da Uğur Dershanesi’nin açılışıyla başlayan Eğitim Öğretim yolculuğumuz 2008-2009 Eğitim Öğretim yılında bünyesinde Anaokulu ve İlköğretim okulunu barındıran Yalova Bahçeşehir Koleji’nin açılmasıyla devam etmiştir. 2011-2012 Eğitim ve Öğretim yılında ise Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi ‘nin açılmasıyla taçlandırılmıştır.

Hedefimiz
İnsanlık adına büyük işler başaracak bir eğitim kurumu olabilmek ve anaokulundan Üniversiteye uzanan yolda Ulu Önderimiz Atatürk'ün ilkeleri doğrultusunda nesiller yetiştirmektir.


VİZYONUMUZ
Türk Milli Eğitim sisteminin genel amaçları çerçevesinde; öğrencilerimizi beden, zihin, ahlâk, ruh ve duygu bakımından dengeli ve sağlıklı şekilde gelişmiş bir kişiliğe ve karaktere, hür ve bilimsel düşünme gücü ile geniş bir dünya görüşüne sahip, insan haklarına saygılı, topluma karşı sorumluluk duyan, yapıcı, yaratıcı ve verimli kişiler olarak yetiştirmek; her öğrencinin kendine en uygun alan ve okul türünde eğitim alarak kendini gerçekleştirmesini sağlamaktır.

MİSYONUMUZ
Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluş ve varlığının önemini ve değerini kavrayan; bilgiye ulaşma yollarını keşfeden ve bilgiyi kullanabilen, çağın yenilikleriyle sahip olduklarının sentezini yapabilen, teknolojinin getirdiği hızlı değişiklikleri takip edebilen ve değişime yön verebilen, en az bir yabancı dili etkin şekilde kullanabilen, kendini tanıyan ve ifade edebilen, başkalarına saygılı, çevreye duyarlı ve sosyal sorumluluk bilincine sahip nesiller yetiştirmektir.

FELSEFEMİZ
Her öğrencinin farklı yetenekleri, ilgileri ve beklentileri olduğu ilkesi üzerinde kuruludur. Öğrencinin merkez alındığı bu anlayışta, her birey kendi duygu, düşünce ve değerler sistemi içinde betimlenerek bir bütün olarak görülmektedir.

www.yalovabahcesehir.com

- Site Yönetim Sistemleri ve Interaktif Uygulamalar Arama motoru kayıtları google yahoo yandex hotbot spider nic icann Tüm hakları mahfuzdur. Site Robotu © 2018