bahcesehir

okul kolej eğitim ders /a110000000

Web Index Service Web Bot Search Engine

Web design, web developer development, asp classic asp, klasik asp, mssql, data base

bahcesehir

› bahcesehir

Yalova Bahçeşehir Anaokulu, İlkokulu, Ortaokulu ve Anadolu Lisesi olarak; Bizlerin tek hedefi; "Kaliteli İnsan" olmayı başaran, geleceğine sahip çıkan, ülkesinin yararını gözeten öğrenciler yetiştirmektir. Düşünen insan ancak kendini düşünen değil, insanlığı düşünen bireyler olmaları için rehberlik yapmaktır.

Eğitim temelde, üretici ve çocuğa özgüven kazandıracak nitelikte olmalıdır. Hepsinden önemlisi, hayatının seçimini kazanacak şekilde , yaşamı sorgulamayı ve bundan sonuç çıkararak hayatına anlam katmayı kazandırmalıdır. Bu temel düşünce ile öğrencilerimizi yetiştirirken başarılı olmaları için her konuda yanı başlarındayız.

Kendilerini mutlu kılacak ve toplumun mutluluğuna katkıda bulunacak bir meslek sahibi olmalarını sağlamaya yönelik olan bu yolculuğumuzda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Özden Mh. Kadı Cd. Gaziler Sk. No:5 YALOVA

Santral
0226 811 58 26

Mobil
0533 380 85 08

Faks
0226 811 58 32

Dış bağlantı

Bu domaine sahip olabilirsiniz. Bu isim hakkını satın almak, kiralamak ya da projenize destek olması amacı ile kullanmak isterseniz iletişim formu kullanarak bize ulaşınız.

Site Robotu Back Link, SEO ve sunum çözümleri sunmaktadır.

Türkiye'de ilk olarak Site Robotu tarafından başlatılan websitesi kiralama hizmeti ile yatırım maliyetlerinizi düşürebilirsiniz. Yazılım ve tasarıma lisans ya da emek ücretleri ödemeden kiralama yolunu tercih edebilirsiniz.

Bize ulaşın contact with us
okul kolej eğitim ders /a110000000 web index services seo optimize powered by Bilişim Park