Üzgünüz eski nesil bir tarayıcı kullandığınız için içeriğe erişiminiz kısıtlanmaktadır.


Termal Saray OTEL
Ekonomik tatilin adresi

http://www.termalsaray.com/images/logo1.png
http://www.termalsaray.com/images/KonBanner.jpg


Otelimiz ve konaklama standartları

Otelimiz 43 oda ve 101 yatak kapasitelidir. Odalarda balkon, mini bar, televizyon, kablosuz internet, kaplıca suyu, jakuzi ve diğer standart otel ekipmanı bulunmaktadır.
Odalarımız, orman manzaralı ve ilçe manzaralı olarak iki gruptur. Oda balkonları geniş ve bağımsızdır. Rahatsız edilmeden kullanılabilir özelliktedir.
Kat yerleşimlerimiz ve genel kullanım alanları gayet ferahtır. Lobi, bekleme salonu, restoran dışında asma bahçe katı ve park bölümlerimiz kullanıma sürekli açıktır.

Banyolarımız

Otel odalarında bulunan jakuzili banyolarımızın dışında zemin katta terapi banyolarımız yer almaktadır. Bu terapi banyoları, oda banyolarından daha geniş olduğu için terapi veya aile kullanımı için idealdir.
Kaplıca suyu özel bir işleme tabi tutulmadan, kimyasal yapısı bozulmadan direkt olarak kullanıma açıktır.
Günübirlik ziyaretçilere de hizmet veren banyo kabinlerimiz hakkında daha detaylı bilgiyi 0226 675 7133 numaralı telefon ya da iletişim formu vasıtasıyla edinebilirsiniz.

Gökçedere Mh. Yaşar Okuyan Cd. No:12
77400 TERMAL / YALOVA
0226 675 71 33
0226 675 70 59
www.termalsaray.com

- Site Yönetim Sistemleri ve Interaktif Uygulamalar Arama motoru kayıtları google yahoo yandex hotbot spider nic icann Tüm hakları mahfuzdur. Site Robotu © 2018