tunaturizm

servis turizm acenta taşımacılık okul kolej eğitim ders /a000000000

Web Index Service Web Bot Search Engine

Web design, web developer development, asp classic asp, klasik asp, mssql, data base

tunaturizm

› tunaturizm

Tuna Otobüs İşletmesi olarak 1991 yılında başladığımız faaliyetleri günümüz koşullarına göre ilerleterek, araç filomuzu genişleterek 2019 yılında Ercan Tuna Turizm Seyahat Acentesi’ni kurmuş bulunmaktayız.

Türkiye’nin yedi bölgesine düzenlenen kültür turları, yaz tatili programları ve özel grup turları düzenlemekteyiz. Otel rezervasyonları ve tatil planları ile size risksiz bir tatil sunmaktayız.

Kurumsal yeteneklerimiz arasında çıkış noktamız olan personel taşımacılığı ve öğrenci servis taşımacılığı ile bölgemizde bulunan gözde kurumların servis işletmeciliğini yapmaktayız.

Misyonumuz : daima yenilikçi, kaliteden ödün vermeyen, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak seküler faaliyetlerini sürdüren, güvenlik ve konforu bir arada sunabilen, kaliteli istihdamın esas alındığı bir marka bilinciyle kontrollü büyümektir.

Vizyonumuz : Türkiye’nin saygı duyulan, tercih edilen en yenilikçi turizm şirketi olmaktır. Eğitimli , tecrübeli ve branşında uzmanlaşmış kadrosu ile yüksek model konforlu, bir o kadar da güvenli araçlar ile müşterilerimizin takdirini kazanmak ve sektörde lider olmaktır.

servis turizm acenta taşımacılık okul kolej eğitim ders /a000000000 web index services seo optimize powered by Bilişim Park