Üzgünüz eski nesil bir tarayıcı kullandığınız için içeriğe erişiminiz kısıtlanmaktadır.


Yalova Nakliyat
Yalova Nakliyat Evden Eve Taşımacılık

Yalova Nakliyat 0539 676 69692000 yılından bu yana siz sevgili müşterilerimize hizmet etmekteyiz. İşinde uzman 8 personel ve 2 araçla eşyalarınız eski adresinizden yeni adresinize kadar en kısa sürede en emniyetli şekilde ulaştırılıp teslim ve dizayn edilir.


Eşyalarınızın daha güvenli taşınması için taşıma işlemi öncesi bilirkişi tespiti ile eşyalarınızın taşınmasına en uygun araç seçilir. 

Yükleme işlemi öncesi eşyalarınızın tüm sökme ve toplama işlemi titizlikle yapılıp eşyaların tamamı kılıf, battaniye, plastik sepet, bidon gibi koruma malzemeleri ile koruma altına alınıp bu şekilde yükleme yapılır. Yeni adrese giden eşyanız tamamen sizin isteğiniz doğrultusunda yerleştirilir. 

Yaptığımız işlerde önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Her gün daha iyiye daha güzele ulaşmak için uğraşıyoruz, bizi daha çok çalışmaya azmettiren sizlerin memnuniyetidir.

Tüm yapılan taşımalar sigorta kapsamındadır. Eşyalarınızın tamamı kılıflanarak özenli bir şekilde taşınır. Tüm mobilyalarınız tecrübeli elemanlarımız ile sökülüp yeni adresinize güvenli bir şekilde monte edilir.

0539 676 69 69

- Site Yönetim Sistemleri ve Interaktif Uygulamalar Arama motoru kayıtları google yahoo yandex hotbot spider nic icann Tüm hakları mahfuzdur. Site Robotu © 2018